ALFUN a.s.

Nová administrativní budova

Nová administrativní budova

Dne 23.12.2015 byla do provozu slavnostně uvedena nová administrativní budova společnosti ALFUN a.s., která poskytuje více potřebného prostoru pro všechna jednání s obchodními partnery a také přináší kvalitní zázemí pro zaměstnance společnosti.

S probíhajícím rozvojem společnosti ALFUN a.s. dlouhodobě roste i počet obchodních jednání s dodavatelskými a odběratelskými subjekty. Spolu s tím se průběžně zvyšuje i vlastní počet zaměstnanců společnosti. Výsledkem pak je, že se neustále zvětšují nároky jak na prostory, tak i technické vybavení administrativní budovy, která tak v poslední době již obrazně řečeno "praskala ve švech". Po zprovoznění nové administrativní budovy si snad nejvíce oddechla pracovnice recepce paní Anička Škripková, která musela zvláště koncem roku 2015 zapojit všechny své schopnosti a celou svoji fantazii, aby vůbec dokázala umístit požadovaná jednání do velmi omezeného počtu zasedacích místností. Nová budova již ale poskytuje dostatečné množství příjemných a technicky skvěle vybavených místností pro jednání, a to od těch nejmenších pro několik málo osob, až po velký sál pro několik desítek účastníků. 

 Nezbývá, než popřát všem obchodním partnerům i samotným zaměstnancům ALFUNu, aby se v nových prostorech cítili opravdu dobře a aby všechna jednání probíhala co nejefektivněji a ku prospěchu všech zúčastněných stran.EMPTY

KOSIK
loading