ALFUN a.s.

Oferta pracy

  • Szukasz stabilnej pracy w prosperującej firmie?
  • Jesteś pracowity i odpowiedzialny?
  • Nie sprawia Ci problemu uczyć się nowych rzeczy i procesów?
  • W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

 PRACOWNIK PRODUKCJI – obsługa linii do cięcia metali - BRUNTAL

Opis stanowiska:

  • obsługa linii do cięcia metali nieżelaznych
  • jest to praca w trybie trójzmianowym lub ciągłym

Oferujemy:

  • Pierwsza pensja  20 tys. CZK
  • stabilna praca w nowoczesnej firmie
  • młody i przyjazny zespół
  • dodatek do posiłków w miejscu pracy

Wymagamy:

  • szkolenie zawodowe z maturą / bez matury
  • chęć do pracy i doskonalenia zawodowego
  • odpowiedzialność, staranność i rzetelność
  • niekaralność
  • mile widziane zezwolenie lub doświadczenie w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania lub suwnic

Informacje i kontakt:

  • miejsce pracy: ALFUN a.s., Zahradní 40, 792 01 Bruntál
  • email: personalista@alfun.cz
  • kontakt: +420 552 350 206

Nie znalazłeś pozycji, której szukałesz?

Jeżeli w aktualnej ofercie pracy nie ma stanowiska, którego poszukujesz, jednak chciałbyś zostać częścią naszej spółki, nie wahaj i skontaktuj się z nami korzystając formularza online. Twój życiorys trafi do naszej bazy danych a jeżeli pojawi się odpowiednia dla Ciebie pozycja, skontaktujemy się z Tobą. Dziękujemy.

EMPTY

KOSIK
loading