ALFUN a.s.

Stainless 2019

Stainless 2019

Ve dnech 15. a 16. května se konal veletrh Stainless 2019 - Mezinárodní výstava nerezové oceli v Brně. Sešli se zde výrobci, obchodníci a samozřejmě také spousta koncových zákazníků, kteří nerezovou ocel zpracovávají.

Protože patříme mezi významné dodavatele nejen na českém, ale i na zahraničním trhu, nemohli jsme zde chybět. Už z předchozích ročníků víme, že má pro nás tento veletrh zajímavý přínos. Získali jsme zde řadu nových zákazníků, a to nejen na půdě domácí, ale i v zahraničí, kam se nám daří pravidelně materiál dodávat.

Letošní rok byl pro nás na tomto veletrhu asi tím nejhektičtějším. Opravdu jsme nezaháleli. Proběhla spousta jednání, jak ze strany obchodního oddělení a našich stávajících i potenciálních zákazníků, tak i ze strany našeho oddělení nákupu. Oslovilo nás také několik možných nových dodavatelů, kteří by s námi rádi navázali spolupráci. Zkrátka se u nás na stánku dveře netrhly a bylo vidět, že nás jak naši zákazníci, tak i dodavatelé, vnímají jako významného obchodního partnera. A to nás určitě moc těší smilestageEMPTY

KOSIK
loading